Příběh

Šítí je můj život.

Je to jedna z činností, bez kterých neumím být. Miluji, když mi pod rukama vzniká něco nového, zároveň praktického a originálního. Myšlenka šít vlastní dětské oblečení vznikla už  před mnoha lety, kdy jsem jako nastávající maminka hledala na trhu s dětským oblečením praktické svršky pro své děti a a zjistila, že mnohdy jim chybí jak praktičnost, tak kvalita provedení. Velmi důležité je pro mě také použítí skutečně jakostních, certifikovaných materiálů, z kterých výhradně šiji. Mými modely jsou moje děti, které jsou pro mě vším . Jsou také prvními kritiky mých nových střihů, bez jejich názoru se však už neobejdu. Přiznám se, že nad střihy dlouze přemýšlím a vylepšuji, ale až po ověření si dětí si mohu být skutečně jistá tím, že model skvěle sedí a je slušivý. Takto pomalu a postupně se mi pod rukama rodí dokonale padnoucí a praktický model, který v našem obchůdku můžete zakoupit. 

V průběhu let jsem můj koníček, šití, rozšířila i na mé zvířecí miláčky, které se do naší rodiny postupně přibývají, a to jak z říše hlodavců a dalších úchvatných domácích mazlíčků - ježků, pejsků, kočiček atd. Nyní již pro ně mám více než 20 různých druhů pelíšků, podložek a tunelů, jejich praktičnost si sama denně ověřuji :) 

Moc mě těší, že si moje dětské oblečení a pelíšky získávají stále větší oblibu a důvěru tuzemských zákazníků. Postupně se začínají objevovat i první zákazníci ze zahraničí.

I do budoucna bych vám ráda přinášela nové nápady, originální střihy a praktické řešení, které, pevně věřím, oceníte! Děkuji svému manželovi, svým dětem, milým spolupracovníkům i všem ostatním za jejich pomoc, podporu a toleranci!

 

 

 

 

blank
  • Bonus při současném nákupu - platíte jen jedno poštovné

Anketa

CO VÁS NEJVÍC ZAUJALO?

Přihlášení